Minecraft Sparta Kalkanları Mod

0
14

Merhaba arkadaşlar bu mod ile sizlerin çok sık kullandığınız kalkanları daha ilgi çekici bir hale getiriyoruz. Mod oyuna yeni ve güçlü kalkanlar ekliyor ve oyuncuların daha çok savaşçı yapısını çok güzel çıkartıyor. Modun eklediği kalkanların bazı kendine öz büyüleri de olabiliyor ve isterseniz onları sonradan sizde kalkana ekleyip daha güçlü bir şekilde elde edebilirsiniz. Modun eklediği kalkanlar için tek kötü özelik ise bu kalkanları istediğimiz gibi boyamaya izin verilmiyor. Ama buna da çok gerek yok çünkü çok değişik ve güzel kalkanlar bulunuyor.

 • Crude Wooden Shield – Kolay bir şekilde üretebilen bir kalkan. Oyun başında size yardımcı olacaktır ama unutmayın dayanıklılığı az bu yüzden ilk başta bir iki tane yedekli yapın.
 • Stone Braced Shield – Tahta kalkana göre daha zor üretilir ama erken orta oyununuz için vazgeçilmez bir kalkandır. Dayanıklığı daha iyidir tahtaya göre.
 • Iron Plated Shield – Orta oyun için güçlü bir kalkandır. Oyunun kendi kalkanlardan daha güçlü bir kalkandır.
 • Gold Gilded Shield – Düşük dayanıklılığı olmasına rağmen büyü için daha fazla şansı vardır.
 • Diamond Reinforced Shield – Sonsuza kadar gidecekmiş gibi hissettiren bir dayanıklılığı vardır. Geç oyunda kullanılan bir kalkandır.
 • Bulky Obsidian Shield – Takıldığı zaman sizi yavaşlatan bir kalkan olmasına karşılık elmas kalkandan daha güçlü bir dayanıklılığı vardır. Tam bir tank olmak isteyenler için vazgeçilmez.

Öncelikle bu mod 1.14.4 sürüm içindir. Ama yine de farklı sürümde deneyebilirsiniz.

 1. Öncelikle aşağıdan verdiğimiz dosyayı indirin.
 2. Ardından windows tuşuna basıp çalıştır’ı açın.
 3. Çalıştır’a %appdata% yazıp açılan yerde .minecraft klasörüne girin.
 4. .minecraft klasörünün içindeki mods klasörüne girin.
 5. İndirdiğiniz dosyayı mods klasörünün içine atın.

Not: Eğer minecraft forge yoksa mod çalışmıyabilir.

Minecraft Sparta Kalkanları Mod (0,3MB)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz